Povrchová ochrana pro dlažby a dlaždice

Aby jste se mohli z pěkných ploch radovat co nejdéle, vyvinuli jsme speciální ochranu povrchu Semmelrock Protect® a Semmelrock Premium Protect®.

Údržba a dlouhodobé zachování pěkného vzhledu hrají při ztvárnění plochy důležitou roli. Naše technologie povrchové ochrany působí efektivně proti znečištění a vlivům počasí. Tak se můžete déle těšit z krásného okolí Vašeho domu.
 

Základní ochrana

Semmelrock Protect® je ideální základní ochrana pro betonové dlažby, která chrání povrch proti působení okolního prostředí. Výrobky jsou impregnovány v průběhu výrobního procesu. Tato základní impregnace se postará o to, aby dlažba byla více odolná proti znečištění a povětrnostním podmínkám.

Kromě každoročního čištění by se měla impregnace obnovit každé 2-3 roky.

  • Ochrana díky impregnaci
  • Snadnější údržba
  • Vyšší stálost barev

Dlouhodobě snadná údržba

Semmelrock Premium Protect® je optimální povrchová ochrana proti znečištění betonové dlažby. Díky dodatečnému uzavření povrchu dlažby pomocí vytvrzení speciálních laků pod UV lampou získá dlažba lesk a vynikající ochranu barvy. Skvrny od oleje, červeného vína, kávy, kečupu nebo hořčice mohou být po okamžitém odstranění zcela pryč. K čištění použijeme vodu a kartáč, při obzvláště velkém znečištění doporučený čistící prostředek.

Povrchová ochrana je stálá, proto není nutné žádné dodatečné ošetření.

  • Dlouhodobá ochrana díky uzavření betonových pórů
  • Super snadná údržba
  • Intenzivní, dlouhodobá stálost barvy
  • Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám, znečištění, mrazu a posypovým solím

Velice důležitý je co nejrychlejší úklid po znečištění. Věnujte prosím pozornost rozdílům mezi základní ochranou Semmelrock Protect® a dlouhodobou ochranou Semmelrock Premium Protect®.