Betonová dlažba - dobrý základ

Beton je neuvěřitelně flexibilní a nejvíce používaný stavební materiál. Žádný jiný materiál se nedá tvarovat na tolik způsobů. Je odolný vůči zatížení, bezpečný a má výjimečné vlastnosti. Nespočetné formy, barvy a povrchové úpravy dělají z betonu jeden z mnohostranných materiálů. Přesvěčte se o nadčasové eleganci a mnohých funkčních výhodách betonových dlažeb.

Životní prostředí

Životní prostředí

Dlažba napomáhá správnému odvodu vody do podloží. Používáním lokálních surovin k výrobě betonových produktů šetříme životní prostředí.

Krásné formy a barevnost

Krásné formy a barevnost

Betonové produkty jsou všechno možné, jen ne fádní. Nabízí rozmanité flexibilní a individuální možnosti utváření ploch díky různým barvám, tvarům a
povrchům.

Obnovení

Obnovení

V případě nutného odebrání části dlažby z plochy je možné ji bez problémů zase položit zpět. Místo vyjmutí se nijak neliší od okolní plochy.

Vysoká odolnost

Vysoká odolnost

Betonové výrobky jsou odolné i proti těm nejvyšším teplotám. Zachování pevnosti, jakož i vysoká odolnost zabraňují vzniku deformací a vyjetých kolejí, a jsou dalšími vlastnostmi, kterými se betonové produkty vyznačují.

Odolnost proti nečistotě

Odolnost proti nečistotě

O trvale krásný vzhled a nenáročnou údržbu se postará povrchová ochrana Semmelrock Premium Protect®, díky které lze snadno odstranit i ty nejhůře odstranitelné skvrny od oleje, červeného vína nebo kečupu.

Mrazuvzdornost a odolnost proti posypovým solím

Mrazuvzdornost a odolnost proti posypovým solím

S betonovými produktymůže jaro začít i bez oprav trhlin a prasklin. Produkty Semmelrock jsou mrazuvzdorné a odolné proti solím.