Momentálně nabízíme tyto dvě pozice:

Skladník / Řidič VZV
Náplň práce:

- činnosti zahrnující nakládku a vykládku nákladních vozů
- manipulace se zbožím po skladě pomocí VZV
- kontrola zboží při vykládce

Požadujeme:
 - řidičské oprávnění na VZV
 - spolehlivost, pečlivost, samostatnost
 - manuální zručnost a dobrý zdravotní stav
 - trestní bezúhonnost
 - praxe na obdobné pozici vítána

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní firmě
- dobré platové ohodnocení
- 13. plat
- zaměstnanecké slevy
- stravenky
- týden dovolené navíc
- finanční příspěvek na dovolenou

Nástup ihned. Práce na plný pracovní úvazek.

Operátor vibračního lisu
- obsluha a údržba vibračního lisu / výrobní linky
- nastavování a kontrola výrobních parametrů lisu / výrobní linky
- provádění základních zkoušek výrobků
- spolupráce s ostatními pracovníky výrobní linky
- vedení výrobní dokumentace

Požadujeme:
- SŠ vzdělání nebo vyučení, nejlépe technického směru
- znalost práce na PC
- manuální zručnost
- časová flexibilita, jedná se o práci v nepřetržitém provozu
- aktivní a samostatný přístup k práci
- komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro přesnost
- ochotu k trvalému vzdělávání

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- 13. plat
- příspěvek na dovolenou
-  zaměstnanecké slevy na firemní výrobky
- poskytování stravenek a dárkových poukázek

Nástup ihned. Práce na plný pracovní úvazek. Na dobu neurčitou.