Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item
Slide Item

Know-how je naší výhodou

Naše betonové výrobky definujeme jako produkty, které musejí splňovat jak nejvyšší funkční, tak i estetické požadavky. Proto sázíme u našich produktových systémů na individuální design, vývoj různých povrchových úprav a zpracování kvalitních surovin. Díky naší dlouholeté zkušenosti, technickému know-how a jasné představě o inovaci dáváme naší dlažbě nezaměnitelný charakter.

Kvalita je náš základ

Díky nejmodernějším technologiím jsme schopni dát našim betonovým výrobkům takové vlastnosti, které jsou rozhodující pro jeho vysokou kvalitu. Zpracováváme suroviny, díky nimž docílíme nejen extrémní odolnosti, ale i pěkný vzhled. S přírodními materiály, jako písek, drť z přírodního kameniva a pigmentů vyvíjíme naše krásné povrchy.

Technicky inovativní zařízení

K dosažení obsáhlého výrobního portfolia disponuje Semmelrock různými nejmodernějšími výrobními a zušlechťovacími linkami. Celkem 16 výrobních závodů je vybaveno v souladu s příslušnými tržními podmínkami jednotlivých zemí tak, aby splňovali lokální požadavky zákazníků.

Zakázková výroba

Při mimořádném návrhu architekta nebo projektanta vycházíme vstříc skoro všem nápadům. Skoro jakýkoli formát, barva a struktura povrchu může být vyrobena tak, aby splnila specifické požadavky designéra.

Test kvality

Naše výrobky jsou vyráběny a testovány podle národních a evropských standardů. To je ale jen základ pro naše vysoké nároky na kvalitu. Kromě toho procházejí všechny Semmelrock produkty interní kontrolou kvality, tak aby náš závod opouštěly jen kvalitní výrobky.