Portál Semmelrock – tiráž
Nacházíte se na webových stránkách společnosti Semmelrock. Zde naleznete detailní informace o provozovateli této webové stránky.

Provozovatel portálu
SEMMELROCK International GmbH
Register of companies 90955h of the Handelsgericht Wien
Wienerbergeplatz 1, 1100 Wien
Tel. +43 (0)1/60 192 – 10901
Fax +43 (0)1/60 192 – 10919
Email

Webmaster
SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby s.r.o.
Ledčice 235
277 08 Ledčice
tel. 315 636 701 – 4
fax: 315 621 115
Email

Webdesign & Development
Web-Development and Webdesign by Ostheimer.at

Links
http://www.semmelrockgroup.com/en/
http://www.umbriano.com/

Podmínky použití
Na internetové stránce firmy Semmelrock Vás chceme informovat o produktech, službách a firmě Semmelrock samotné.

Údaje o firmě Semmelrock, o kterých Vás chceme informovat v souladu se zákonem o elektronickém obchodování, naleznete v impressum.

Ochranu dat bereme velmi vážně, detaily naleznete v našem Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Vyloučení ručení za nesprávnost obsahu
Ručení
Veškeré informace na našich internetových stránkách jsou vytvářeny velmi pečlivě, přesto nemůžeme převzít odpovědnost za obsahovou správnost. Firma Semmelrock zejména výslovně vylučuje jakékoliv ručení, které by mohlo vyplynout z případné obsahové nepřesnosti informací na této internetové stránce.

Firma Semmelrock se snaží udržovat stránky stále dostupné, není to ale její povinností. Firma Semmelrock je oprávněna omezit nebo vyloučit podle vlastního uvážení disponibilnost a používání internetové stránky. Firma Semmelrock neručí za škody, které by mohly vyplynout z omezení nebo nedostupnosti stránek.

Informační oznámení
EET
“Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.”

Informace o autorských právech
Autorské právo
Veškerý obsah vystavený na internetových stránkách firmy Semmelrock (texty, obrázky, animace atd.) jsou chráněny autorským právem a nesmí být bez výslovného písemného souhlasu firmy Semmelrock kopírovány nebo zpracovávány.

Fotocredits

Helmut Mitter

Fotolia.com
Archideaphoto, BBB3, Thom Bal, Composer, Tiberius Gracchus, gzorgz, Wilm Ihlenfeld, Jamie Hooper, julia700702, kantver, kesipun, klickermint, kosheen, Krawczyk-Foto, Maya Kruchancova, lassedesignen, liatris, Gabriele Maltinti, Andreas Mueller, photographer.eu, Dano Lo Presti, shock, Gina Smith, Solisimages, sutsaiy, VGF, Andrey Volokhatiuk, stefan weis, alexandre zveiger

Shutterstock.com
FooTToo, NY Studio, tuthelens, WorldWide

Panthermedia.net
get4net

Disclaimer
Semmelrock International GmbH upozorňuje na to, že na základě informací zveřejněných na této internetové stránce nemohou být realizována rozhodnutí o investicích ani jiná rozhodnutí. Semmelrock International GmbH nepřebírá ručení za doporučení, prognózy nebo jiné údaje z analýz uvedených na této stránce nebo jiných analýz.