Kariéra

Nabídka volných pracovních pozic

Zde naleznete všechny aktuální nabídky pracovních pozic.

Technický poradce

  • Náplň práce:

    • Zodpovědnost za aktuální prezentaci výrobků na vzorových plochách a ve vzorových stojanech
    • Zajišťování prací při aktualizaci výstavních ploch a vzorových stojanů
    • Zajišťování školení pro zákazníky a prezentace produktů
    • Vyřizování reklamací dle pravidel společnosti
    • Optimalizace nákladů vzniklých při plnění stanovených cílů
    • Spolupráce s vedením společnosti na zavádění nových výrobků
    • Sledování a aktivní zajišťování marketingových aktivit
    • pravidelné vyhodnocování činnosti a příprava plánu

    Požadujeme:

    • SŠ vzdělání technického směru
    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
    • Velmi dobrou znalost MS EXCEL apod.
    • Velmi dobrou uživatelskou schopnost práce s IT technologiemi
    • Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost a ochotu cestovat
    • Organizační schopnosti

    Nabízíme:

    • Různorodou a samostatnou práci v zavedeném obchodním systému
    • Práci v přátelském kolektivu
    • Odpovídající platové ohodnocení
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na dovolenou
    • Benefitní poukázky
    • Osobní automobil a mobilní telefon i k osobnímu použití
    • Zaměstnanecké slevy

    Nástup od 1.1.2019. Práce na plný pracovní úvazek. Na dobu neurčitou.
    Svůj životopis zasílejte v ČJ na e-mailovou adresu: hana.fantova@semmelrock.com.