Kariéra

Nabídka volných pracovních pozic

Zde naleznete všechny aktuální nabídky pracovních pozic.

Operátor vibračního lisu

  • Náplň práce:
    – obsluha a údržba vibračního lisu / výrobní linky
    – nastavování a kontrola výrobních parametrů lisu / výrobní linky
    – provádění základních zkoušek výrobků
    – spolupráce s ostatními pracovníky výrobní linky
    – vedení výrobní dokumentace

    Požadujeme:
    – SŠ vzdělání nebo vyučení, nejlépe technického směru
    – znalost práce na PC
    – manuální zručnost
    – časová flexibilita, jedná se o práci v nepřetržitém provozu
    – aktivní a samostatný přístup k práci
    – komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro přesnost
    – ochotu k trvalému vzdělávání

    Nabízíme:
    – zaměstnání ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti
    – motivující finanční ohodnocení
    – 13. plat
    – příspěvek na dovolenou
    – týden dovolené navíc
    –  zaměstnanecké slevy na firemní výrobky
    – poskytování stravenek a dárkových poukázek

    Nástup ihned. Práce na plný pracovní úvazek. Na dobu neurčitou.