Nabídka volných pracovních pozic

Zde naleznete všechny aktuální nabídky pracovních pozic.

Projektový manažer

  • Náplň práce:

    • Aktivní vyhledávání stavebních a podobných projektů za účelem dodávek výrobků zaměstnavatele
    • Prostřednictvím určené cílové zákaznicko-klientské skupiny (architekt, projektant, investor, státní správa atp. z celé ČR), vytváří prostor, podmínky pro dodávky, odbyt výrobků zaměstnavatele
    • Vedení a organizace obchodních jednání a prezentací s určenou zákaznicko-klientskou nebo vlivovou skupinou (architekti, projektanti, investoři, stavební firmy, státní správa, developeři atp.) po celé ČR.
    • Vedení, organizace, evidence svěřených projektů v systému CRM
    • Samostatná činnost na plánování aktivit na projektech, plánování a sjednání schůzek
    • Řízení projektů od návrhové části, specifikace materiálů, technického poradenství, až k asistenci při realizaci
    • Příprava projektového plánu, prezentací pro vedení společnosti
    • Sledování ekonomiky projektů, zajišťování měřitelnosti projektů

    Požadujeme:

    • VŠ vzdělání stavebního směru s praxí min. 2 roky, popřípadě SŠ s praxí min. 5 let
    • Zkušenost na obdobné pozici v obchodě či projektovém managementu
    • Aktivní znalost AJ
    • Aktivní přístup v organizaci sebe sama a zaměření se na zákazníka
    • Orientace v problematice CRM systémů
    • Pokročilou znalost MS EXCEL a OFFICE, orientace ve výkresové dokumentaci, základní znalost CAD systémů (znalost přečíst projekt)
    • Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
    • Řidičský průkaz skupiny B

    Nabízíme:

    • Různorodou a samostatnou práci, spolupráci s uznávanými partnery v oblasti stavebnictví
    • Práce na významných stavebních projektech
    • Práci v přátelském kolektivu
    • Stabilita nadnárodní společnosti
    • Odpovídající platové ohodnocení
    • Příspěvek na stravování a benefiční poukázky
    • Příspěvek na dovolenou a 5 týdnů dovolené
    • Osobní automobil a mobilní telefon i k osobnímu použití
    • Zaměstnanecké slevy skupiny Wienerberger

    Nástup možný ihned. Práce na plný pracovní úvazek. Na dobu neurčitou.
    Svůj životopis zasílejte v ČJ a AJ na e-mailovou adresu: hana.fantova@semmelrock.com. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.