Semmelrock group 2018

Passion for Paving

Jako tvůrci vnějšího prostředí sdílíme nadšení pro betonové produkty. Naše motto „Vášeň pro dlažby“ jasně vyjadřuje toto nadšení našich zaměstnanců a partnerů. Je naší hybnou sílou naše produktové systémy a technické know-how neustále vyvíjet a nadchnout naše zákazníky pro mnohostranné použití produktů Semmelrock.

Skupina Semmelrock

Více jak 60 let udává společnost Semmelrock Stein+Design díky skvělému designu, technickému know-how a moderním výrobním technologiím trendy v oblasti produkce betonových výrobků. Tím se v regionech střední a východní Evropy etablovala jako přední dodavatel individuálních řešení pro zpevněné plochy.

Semmelrock je 100% dceřinou společností skupiny Wienerberger AG a disponuje moderním zázemím a rozsáhlou výrobní a prodejní sítí v celé střední a východní Evropě. Se 14-ti výrobními závody v sedmi zemích – Slovensku, Česku, Maďarsku, Polsku, Chorvatsku, Rumunsku a Bulharsku – a prodejními pobočkami ve Slovinsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině, Černé Hoře a Makedonii zaměstnává společnost okolo 850 pracovníků.

Vídeňská centrála Semmelrock International GmbH je vedením společností skupiny Semmelrock Group a je zodpovědná za dceřiné společnosti ve střední a východní Evropě.

Více na: www.semmelrock.group

Wienerberger

Společnost Wienerberger s.r.o., která také patří do skupiny Wienerberger, působí v České republice od roku 1992. Společnost má sídlo v Českých Budějovicích, odkud řídí výrobu a prodej žádaných výrobků v kompletním a moderním systému Porotherm pro pozemní stavby. Po převzetí společnosti Tondach se stala také největším výrobcem keramických střešních krytin u nás.

Trvalá udržitelnost

Ve smyslu společenské zodpovědnosti se Semmelrock hlásí k zásadám trvale udržitelného hospodářství. Výrobní závody v blízkosti zákazníků zaručují optimální péči a servis, a posilují daný region. Krátké přepravní cesty při obstarávání lokálních surovin a expedici výrobků šetří životní prostředí. Téma trvale udržitelného hospodářství je ve společnosti pevně zakotvenou a dlouhodobě zažitou samozřejmostí, která se prolíná do všech oborů společnosti. K tomu patří především ochrana životního prostředí ve výrobě a vývoj inovativních produktových řešení. Toto je závazně uvedeno ve zprávě o trvale udržitelném hospodářství společnosti Wienerberger.

Více na:  www.wienerberger.com/sustainability